Forum Sochaczew

Sochaczewskie Forum Motoryzacyjne Strona Główna Sochaczewskie Forum Motoryzacyjne
Samochody Motoryzacja Sochaczew

skup aut warszawaSkup Aut Warszawa  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Folie przyciemniajace
Autor Wiadomość
wiechu

Wysłany: 2015-02-06, 14:20   Folie przyciemniajace

Witam, mysle przyciemnic szyby w mojej alfie 156 sw srebna, zastanawiam się nad stopniem przyciemnienia żeby jak najlepiej to wygladalo i żeby przy cofaniu w nocy było w miare widocznie przez tylnia szybe , mysle o takim rozwiazaniu, że tylnie boczne przyciemnie 70 a tylnia 50-60 procent, jak to bedzie wygladac czy bedzie to widocze zabardzo co o tym wogule myslicie, a moze macie jakies inne rozwiazania :-)

iparts

Wysłany: 2015-02-12, 13:57   

A nie uważasz, że lepiej by było przyciemnić tylne szyby w jednakowym stopniu? 60% powiedzmy wszystkie tylne szyby, to tylko moje zdanie oczywiście, po prostu głośno myślę.

rafał 

Wysłany: 2015-02-14, 22:55   

Ja u siebie mam przyciemnione w 80% wszystkie szyby z tyłu, autko również srebrne i bardzo ładnie się prezentuje nie ma problemu z cofaniem i widocznością w nocy.

miszczu 

Wysłany: 2015-03-24, 11:37   

80% to trochę ciemne.... Nie dawałbym takiej ciemnej na tył. Poza tym, nie wiem, czy nie ma jakichś przepisów co do stopnia przyciemnienia. W końcu przez tylną szybę musi być dobrze widać.

rafał 

Wysłany: 2015-04-07, 10:41   folie przyciemniające

Ja myślę że 80% jest w sam raz dołączyłem zdjęcie jak wygląda to na aucie mojego brata, przejrzystość jest dość spora i widać wszystko co dzieje się w środku i odwrotnie nawet w nocy przy cofaniu nie ma problemów .Najlepiej podjechać do firmy CARFOL z Sochaczewa i oni cos zawsze doradzą. Co do tylnych szyb to nie ma żadnych przepisów można zamalować nawet farbą. Przedniej i bocznych kierowcy, pasażera nie można bo musi być przepuszczalność min 70% co w większości aut już jest seryjnie przyciemnione.

folia 80%.jpg
Plik ściągnięto 64 raz(y) 41,55 KB

Odpowiedz do tematu